12 راهکار کلیدی داشتن زندگی مرفه

12 راهکار کلیدی داشتن زندگی مرفه

داشتن زندگی موفق و شاد بسیار لذت بخش است اما برخلاف عقیده اشتباه بسیاری که تنها پول و ثروت را عامل آن می دانند افراد موفق دلایل دیگری برای این مسئله بیان می کنند.

جو دوسر پرک

با توجه به این که جو دوسر پرک از خانواده گندم می باشد و جز حبوبات است برای لاغری و کاهش وزن گزینه بسیار مناسبی در پزشکی مدرن و طب سنتی بیان شده است این ماده خوش طعم و مغذی را برای وعده های صبحانه خود می توانید استفاده نموده و به همراه شیر و میوه های مختلف مصرف نمایید و جایگزین خوبی برای کره و صبحانه های شیرین و چرب می باشد.

logo

تشک نمدی تک نفره

در این قسمت از مقاله تصمیم داریم تا کمی در باره مراحل تولید نمد با شما صحبت کنیم تا بدانیم که چه فرایندی طی می شود که مقداری پشم به تشک نمدی تک نفره نمدی دونفره و یا دیگر انواع آن تبدیل می شوند در مرحله اول نیاز است تا نقشی را برای ایجاد و تولید نمد انتخاب می کند و سپس با انتخاب رنگ دلخواه شروع به فعالیت و مالیدن نمد می کند این فرایند تا جایی ادامه پیدا می کند.

logo

نحوه تا زدن پتو سربازی

برای دوخت انواع پتو سربازی حرفه ای از نخهای پلی استری یا پشمی که درجه 1 یا متوسط دارند استفاده می شود پتوهای سربازی در سایزها و ابعاد یک نفره طراحی و بافته می شوند به همین علت دارای وزن سبکی هستندلازم به ذکر است نحوه تا زدن پتو سربازی بسار راحت وآسان می باشد.

12 راهکار کلیدی داشتن زندگی مرفه

 

امتیاز شما به این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up