3 مکان بسیار دیدنی آلمان+تصاویر

با مجله اینترنتی برگک در یک مطلب تازه از گردشگری همراه باشید :

, 3 مکان بسیار دیدنی آلمان+تصاویر

جاذبه های طبیعی آلمان

 

مشهورترین مسیر جنگل سیاه جایی به نام تیمبرلند است که در واقع یک مسیر مارپیچ است که از میان انبوه درختان عبور می کند، مسیری که پوشیده از برگ قرمز رنگ درخت های صنوبر است.

آلمان منزلگاه زیباترین مناظر طبیعی در قاره اروپا است. کشور آلمان با دارا بودن ترکیبی از دشت، جنگل های سرسبزی که یک سوم این کشور را پوشانده اند، کوه، ساحل، جزیره، مجموعه‌ای از باتلاق‌ها و دریاچه‌ها از غنای طبیعی فوق العاده ای برخوردار است. که در این مطلب چند نمونه از مکانهای طبیعی آن معرفی می شود .

دریاچه schrecksee
دریاچه  schrecksee در دل کوهای آلپ محیطی بکر و طبیعتی بی نظیر را برای دوست داران طبیعت خلق کرده است. این دریاچه در جنوب ایالت باواریا کشور آلمان قرار دارد.

 

 

, 3 مکان بسیار دیدنی آلمان+تصاویر

دریاچه  schrecksee از مکانهای دیدنی آلمان

 

, 3 مکان بسیار دیدنی آلمان+تصاویر

 دریاچه schrecksee از جاذبه های طبیعی آلمان

 

جنگل سیاه آلمان
جنگل سیاه (Schwarzwald) یک رشته‌کوه جنگلي در ايالت بادن وورتمبرگ در جنوب غربي آلمان است. محدوده ي جنگل سیاه از سوی جنوب و غرب، دره ی راین است. بلندترین قله ی این منطقه قلهٔ فلدبرگ با ۱٬۴۹۳ متر بلندی است.

 

, 3 مکان بسیار دیدنی آلمان+تصاویر

 جنگل سیاه از مکانهای دیدنی آلمان

 

, 3 مکان بسیار دیدنی آلمان+تصاویر

 

 جنگل سیاه آلمان

 

جنگل سیاه آلمان از آن دست جاهايي است که همیشه پوشيده در مه است، گاهی این مه تا اندازه ای زیاد است که حتی تا ۲ متری هم قابل رویت نیست. مشهورترین مسیر این جنگل جایی به نام تیمبرلند است که در واقع یک مسیر مارپیچ است که از میان انبوه درختان عبور می کند، مسیری که پوشیده از برگ قرمز رنگ درخت های صنوبر است و هر لحظه این حقیقت را پر رنگ تر می کند که ممکن است این جا همان جادوگر افسانه ای زندگی کند که برای رسیدن به اهداف خود کارهای وحشتناک زیادي می کند و به گرگ تبديل مي شود.

 

– چشمه  Blautopf از جاذبه های طبیعی آلمان
یکی از چشمه هاي کشور آلمان واقع در شهر بلوابويرن در ايالت بادن- وورتمبرگ در جنوب آلمان که بخاطر رنگ آبی بی نظيری که دارد شناخته شده است و در تمام فصول سال منظره ی مسحورکننده ای را برای بازديدکنندگان علاقمند به طبیعت به تصوير درآورده است.

 

, 3 مکان بسیار دیدنی آلمان+تصاویر

چشمه Blautopf از جاذبه های طبیعی آلمان

 

, 3 مکان بسیار دیدنی آلمان+تصاویر

 

 

منبع : مجله اینترنتی چه نیوز

امتیاز شما به این مطلب
keyboard_arrow_up