کلاس گیتار در تهران

کلاس گیتار در تهران

 

کلاس گیتار در تهران

آموزشگاه موسیقی ریتم آوا : یکی از پرطرفدارترین کلاس های موسیقی حضوری و آنلاین می باشد و با توجه به اینکه ساز گیتار قابلیت های فراوانی را به نوازنده می دهد از قبیل آکورد نوازی ، ریتم نوازی ، نوازندگی ملودی و همچنین خواندن همزمان با نوازندگی برای هنرجویان بسیار جذاب می باشد.
اما در ادامه در مورد موضوعاتی مانند هزینه ، ساعت و چند ترم بودن کلاس آموزش گیتار و سبک های پاپ ، فلامینکو،کلاسیک و الکتریک صحبت می کنیم پس حتما تا انتها مقاله را بخوانید.
اما ثبت نام کلاس گیتار در آموزشگاه ریتم آوا بصورت کاملا حرفه ای و تضمینی می باشد و شما پس از گذراندن کلاس های آموزشی نتایج را احساس خواهید کرد.

در شهر بزرگ تهران آموزشگاه های بسیاری ساز گیتار را تدریس می کنند و آموزشگاه موسیقی ریتم آوا یک آموزشگاه موسیقی درمحدوده پاسداران تهران می باشد که شما عزیزان می توانید در کلاس های حضوری و آموزش آنلاین ثبت نام کنید.

ثبت نام کلاس گیتار

برای ثبت نام کلاس گیتار کافیست از با انتخاب دکمه سبز رنگ بالا ثبت نام اولیه خود را انجام دهید تا کارشناسان ریتم آوا با شما تماس بگیرند.

کلاس گیتار چند ترم است؟

این سوال در زمینه آموزش گیتار بسیار پرسیده می شود که ” کلاس گیتار چند ترم می باشد ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت :

کلاس گیتار و کلا هر ساز موسیقیایی نمی توان زمان معینی را مشخص کرد ، زیرا با توجه به توان و استعداد هنرجو و همچنین با توجه نوع سبکی که انتخاب می کنید و میزان تمرین روزانه و … متغییر می باشد و صرفا برای موسیقی نمی توان انتهایی قائل شده و مانند دریایی بی کران و بی پایان می باشد و آن چیزی که اهمیت دارد این است که ، می بایست امروز شما بهتر از دیروز باشد و به تمرینات با قدرت و پشتکار ادامه دهید و پس زمان کوتاهی متوجه خواهید شد و پاسخ سوالاتان را دریافت خواهید کرد.

یکی از سوالات شما این هست کهایا کلاس گیتار سخت است؟

موضوعات داغ این مقاله در ادامه

 • هزینه کلاس گیتار سال 99
 • کلاس آموزش گیتار الکتریک
 • کلاس آموزش گیتار کلاسیک
 • کلاس آموزش گیتار پاپ

 

مزیت های ویژه هنرجویان نوازندگی گیتار حرفه ای

 • اجرای کنسرت های متعدد پایان دوره برای هنرجویان
 • آشنایی و معرفی هنرجو به جامعه هنر
 • پشتیبانی هنرجو برای کسب مجوزهای اجرا
 • اجرای کنسرت های منحصر به فرد در تالارهای بزرگ شهر

کلاس گیتار چند جلسه است؟

دقیقا نمی توانیم بگوییم که کلاس گیتار چند جلسه است چون این بستگی به تمرینات و سطح هنرجو دارد اما معمولا شما بصورت ماهیانه و هر ماه 4 جلسه برای کلاس گیتار خواهید داشت و بقیه روزها را می توانید تمرین کنید.

ولی شما باید چندین سال آموزش ببینید و تمرین کنید تا به سطح بالایی از نوازندگی گیتار برسید.

مشاهده کنید » کلاس گیتار الکترونیک

کلاس گیتار چگونه است؟

آموزشگاه موسیقی ریتم آوا کلاس آموزش گیتار پاپ ، آموزش گیتار کلاسیک و آموزش گیتار الکتریک به چند بخش مهم تقسیم می شود که در این مطلب به آن می‌پردازیم :

 • در کلاس گیتار شما نحوه نوازندگی تکنیک های مختلف سبک های گوناگون گیتار را می آموزید.
 • ریتم ، دینامیک ، تیونینگ ، موزیکالیته و سونوریته مواردی هستند که در این دوره آموزشی کلاس گیتار می آموزید .
 • آموزش قطعاتی از از آهنگ های ایرانی و جهانی از ساز گیتار
 • متدهای سبک های نواختن گیتاررا یاد می گیرید
 • آموزش تئوری موسیقی ، قواعد و اصول اجرای صحیح قطعات
 • آموزش رپراتور روی قطعه های جهانی و ایرانی
 • آموزش اجرای تمرینات فیزیکی و ذهنی به هنرجو برای نوازندگی بهتر

کلاس گیتار چند ساعت است؟

این که بگوییم کلاس گیتار چند ساعت است باز نسبی است یعنی اگر هنرجو هیچ دانشی نداشته باشد کلای حداقل از 30 دقیقه تا 90 دقیقه می تواند باشد.
اگر هنرجو تئوری موسیقی را بلد باشد نیم ساعت برایش کافی هست ولی اگر آشنایی نداشته باشد باید زمان و هزنه بیشتری را صرف آموزش گیتار کند.

هزینه کلاس گیتار چقدر می باشد؟

اما هزینه کلاس گیتارمبتدی و مقدماتی می تواند متفاوت باشد همه چیز بستگی به هنرجو دارد مبانی موسیقی را باید بلد باشد و استاد باسابقه و سبک گیتاری که می خواهد یاد بگیرد در قیمت کلاس گیتار تاثیر می گذارد.
اما اگر می خواهید با قیمت بسیارمناسب گیتار را یاد بگیرید آکادمی ریتم آوا می تواند بهترین گزینه برای شما باشد پس همین امروز ثبت نام کنید.

کلاس گیتار آنلاین

کلاس های گیتار در ریتم آوا به چندین صورت انجام می شود ه طور معمول کلاس گیتار حضوری ، آنلاین صورت می گیرد که در یادگیری مجازی گیتار شما استاد را همزمان می بینید و می توانید پرسش و پاسخ با استاد داشته باشید.

کلاس گیتار برای کودکان به چه صورت برگزار می شود؟

آموزش گیتار مبتدی برای کودکان به چه شکل است
کلاس آموزشی گیتار برای کودکان به زبان ساده و طبق برنامه کلاس بزرگسالان برگزار می شود اما تفاوت آن استفاده از روشهای بازی و سرگرمی با کودک موسیقی را قدم به قدم یاد می گیرد و به تدریج یادگیری نواختن ساز گیتار را تجربه می کند.
اما برای کودکان سازهای کوچک وجود دارد که به راحتی می توانند با آن نوازندگی را یاد بگیرند پس نگرانی از این بابت نداشته باشید.

آموزش نوازندگی ساز گیتار به صورت حرفه ای

امروزه افراد بسیار زیادی دوست دارند که گیتار را یاد بگیرند اما خوب باید بدانند از آموزش چه می خواهند و چه هدفی را می خواهند دنبال کنند.
به همین منظور شما برای یادگیری حرفه ای گیتار باید تمرینات بسیار زیادی را بصورت مستمر انجام دهید و دشواری های آن را پشت سر بگذارید تا به یک گیتاریست حرفه ای تبدیل شوید.

ریتم آوا در این راه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به یک گیتاریست حرفه ای تبدیل شوید.

امتیاز شما به این مطلب
keyboard_arrow_up