حسرت خوردن را بزار کنار تا ثروتمند شوی

بزرگترین لذت در زندگی برای من انجام کاری است که دیگران می گویند: تو نمی توانی در مسیر تاجر شدنم خیلی ها بهم گفتند تو نمی توانی تو از پسش برنمی آیی اما به همه نشان دادم که توانستم تاجر شوم و تجارتم را گسترش دهم. درادامه مقاله همراه من باشید تا با حوزه کاری من بیشتر آنشا شوید.

پودر لباسشویی پرسیل لاوندر

پودر لباسشویی پرسیل لاوندر محصول در تمامی منازل و ادارات و بیمارستان و غیره بسیار پر کاربرد است و تمامی افراد برای پاک نمودن لباس ها از آن بهره می برند.

قدرت پاک کنندگی و لکه بری آن بسیار بالا می باشد و علاوه بر آن عطری خوش را به البسه می بخشد و باعث آرامش می شود.

قیمت پودر لباسشویی پرسیل لاوندر با توجه به تنوع بسته بندی ها و همچنین وزن های مختلف و کارایی های متفاوت آماده شده متفاوت می باشد.

 برای نوع دستی آن باید در رنج 10000 تومان الی 80000 تومان و برای انواع مناسب برای ماشین لباس شویی از 15000 تومان الی 150000 تومان صرف کنید.

 برای خریدی مطمئن و مناسب و دریافت مشاوره ی تخصصی باید با کارشناسان حاضر در سایت ما تماس بگیرید و ثبت سفارش نمایید.

, حسرت خوردن را بزار کنار تا ثروتمند شوی

پودر لباسشویی تاپ

پودر لباسشویی تاپ در اندازه های مختلفی از 500 گرمی 5 کیلویی تا 10 کیلویی در بازار موجود می باشد.

پودر لباسشویی تاپ ضد لک و ضد پرز دهی می باشد و از چروک شدن لباس ها جلوگیری میکند.

خرید پودر لباسشویی تاپ با حجم بالا برای مکان هایی که مصرف آن ها زیاد است مانند هتل ها، خشکشویی ها و رستوران ها خیلی به صرفه می باشد که در رایحه گلهای بهاری تولید می شود.

, حسرت خوردن را بزار کنار تا ثروتمند شوی

پودر لباسشویی پورکس 25 کیلویی

پودر لباسشویی پورکس 25 کیلویی یک شوینده فله اصل و ممتاز بوده که مطابق با آخرین دستور العمل های استاندارد سازی در کشور ترکیه تولید و روانه بازار می شود.

این شوینده از مواد درجه یک و مرغوب در ساختار خود بهره می برد و حضور 8 آنزیم در ساختار آن بر کیفیت و عملکرد شویندگی آن تا حد زیادی افزوده است.

توجه کنید اختلافات قیمتی این محصول اصیل و با کیفیت تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز جهانی بالا و پایین می شود و میزان تورم بازار در قیمت گذاری آن دخیل می باشد.

با بخش پشتیبانی مجموعه ما تماس حاصل کنید ضمن دریافت اطلاعات بیشتر می توانید قیمت های جدید را استعلام گرفته و به سمت مراکز معتبر و اصیل هدایت شوید.

, حسرت خوردن را بزار کنار تا ثروتمند شوی

.

‌‌‎‌‌‌‌

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up